Hakkımızda

Ada Lift Elektronik ve Asansör Kontrol Sistemleri

2011 yılının Mayıs ayında Asansör sektöründeki faaliyetlerine başlayan Adalift Elektronik ve Asansör Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi de, hedefleri ve dikkat çeken çalışmalarıyla sektöre katkı sağlayan yeni firmalardan.

Şirket kurucularının, 22 yıllık yurtdışı ve 17 yıllık yurt içi iş tecrübelerini birleştirmeleriyle kurdukları Adalift, global anlayışla üretim ve ticaret yapan bir dünya firması olmayı hedefliyor.

Asansör kumanda ve kontrol sistemleri konusunda; üretim, ithalat, ihracat ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan Adalift'in; bir başka önemli hedefi ise asansör kumanda ve kontrol sistemleri konusunda uluslararası kalite standartlarında, yerel servis noktaları oluşturmak.

Asansör kumanda ve kontrol sistemleri konusunda uluslararası kalite standartlarında, yerel servis noktaları oluşturarak, iş partnerlerimize dünya standartlarında, kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Adalift olarak; Ortadoğu, Orta Asya, Avrupa ve Afrika pazarlarında aktif rol oynamak istiyoruz.Bu pazarlarda aktif bir biçimde faaliyet göstermek için gerekli alt yapı ve kaynağa sahibiz.Hedeflerimize ulaşmak için öncelikli olarak ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi tanıtmak istiyoruz.Bu amaçla da; yüksek kalite ile üretmiş olduğumuz ürünler ve Sürekli teknik destek' sloganıyla Dünyanın önemli asansör fuarlarında yer alacağız.

Bünyemizde yer alan ürünler; kendi ürettiğimiz ve sadece satışını yaptığımız ürünler olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor. Kontrol kartları, kurtarma kartları, ekstra kartlar, elektronik sigorta ve röle kartları, motor ve faz kontrol kartı (çift hızlı motorlar için), anons ve müzik kartı, seri haberleşme kartı ve GSM kartı Adalift bünyesinde üretilirken; Kollmorgen kontrol sistemleri ve İnvertörler (Danfossvediğerleri) de Adalift güvencesiyle satışı yapılan ürünlerdir.